Loading…
Kandidati për kryetar komune që ka refuzuar post në Qeverinë Haradinaj
  • 14/11/2017 | 22:19

...

Kandidati i AAK-së për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi ka thënë se ka refuzuar post qeveritar- vetëm që garojë për kryetar në këtë komunë.


Ai poashtu ka thënë që nuk është i kënaqur me rezultatin në raundin e parë të zgjedhjeve në garën për kryetar, ani pse ka dalë i pari me 33 për qind.

“Qytetarët e kanë ditur se do të jem kandidat dhe edhe kryetar i komunës”, ka thënë ai në Klan Kosova.

LEXO EDHE: Kandidati i VV’së tregon përse u largua nga emisioni: Po thonë jam djali i terroristit.  /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë