Loading…
Kapi gjarprin duke menduar se është lodër, mënyra si iku i bëri gjithë të qeshin (Video)
  • 19/06/2017 | 14:57

...

Ky është momenti qesharak kur në grua kap në gjarpër duke menduar se ishte lodër, por u tmerrua kur gjarpri nisi t’i lëvizte në dorë.


“Mendoi se ishte lodër dhe deshi të lozte me qenin tonë, por u frikësua keq”, ka shkruar Rosso lidhur me rastin.

Ndërsa komentet që i janë bërë asaj, janë fokusuar në mënyrën qesharake se si ajo ka ikur./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=T4VkQ6AaAu8

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë