Loading…
Kaq tërheqëse nuk e keni parë Nora Istrefin (Foto)
  • 18/06/2017 | 10:29

...

Kaq tërheqëse nuk e keni parë këngëtaren.


Nora Istrefi njihet si njëra ndër femrat më sharmante dhe më seksi të estradës.

Nora gjithmonë kujdeset për pamjen e saj të jashtme. Së fundmi këngëtarja ka vendosur t’i rikthehet përsëri ngjyrë së bardhë të flokëve. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram me stilin e ri të flokëve dhe duket me të vërtetë bukur.

Ndryshe, kujtojmë se “Hije” është kënga e fundit nga Nora të cilën e solli në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë