Loading…
Kaq vite diferencë kanë Geti dhe Marina
  • 12/09/2017 | 18:28

...

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.


Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia e betimit deri tek festa e vërtetë, shkruan Artistët Shqiptarë.

I zbuluam të gjita por a e keni ditur sa vite kanë diferencë çifti mes vete?

Sipas një studimi, marëdhëniet ku mashkulli është më i madh në moshë se femra janë ato që dominojnë.

I tillë është edhe rasti i Getit dhe Marinës, të cilët kanë 8 vite diferencë mes vete.

Geti ka 35 vjet, kurse Marina ka 27 vjet.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë