Loading…
Katërnjakët që po shikonin film, mahnisin se sa duhen mes vete |VIDEO
  • 06/01/2018 | 21:04

...

Nuk ka pasur njeri që nuk është rrëqethur nga ky veprim i vogëlushëve.


Katërnjakët që kanë vetëm 19 muaj, kanë bërë një gjë që ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Vajzat atë natë me pizhame kanë qenë duke shikuar film, kur për një moment janë ngritur dhe kanë vendosur që tu tregojnë të gjithëve se sa shumë e duan njëra tjetrën, transmeton gazetametro.net

Këto momente i ka gjiruar nëna e tyre.

“Kjo është diçka shumë e mirë. Është shumë e bukur të shikosh se si presin me padurim për të përqafuar njëra tjetrën”, ka qenë njëri nga komentet.

Kjo video është parë 44,586,461 herë deri më tani, është shpërndarë 976,862 herë, por ka marrë edhe një numër të madh të komenteve dhe pëlqimeve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë