Loading…
Katy Perry rrëzohet në skenë, e tradhëton fustani
  • 14/03/2018 | 15:02

...

Ajo mund të ketë një zë fantastik dhe gjithashtu edhe një garderobë të mahnitshme por kur vjen puna për performancat në skenë Katy Perry nuk ngurron të bëjë edhe ndonjë gafë.


Këtë vit Katy është pjesë e anëtarëve të jurisë në American Idol dhe episodi që ka bërë së fundmi do të mbahet mend gjatë në botën e spektakleve.

Konkurentja Michelle Sussett e ekzaltoi jurinë me versionin saj të këngës Techno Kolumbia të

https://youtu.be/8kkM_7yvxbQSelenës dhe më pas kaq mjaftoi që Katy të dal në skenë dhe të kërceje me disa lëvizje hot së bashku me Michelle.

E papritura ndodhi! Takat e larta i shkaktuan Katy Perry-t humbje të ekuilibrit dhe këngëtarja ka rrëshkitur duke u rrëzuar në skenë.

Me fundin e shkurtër që mbante Katy i kanë dalë pjesët intime sheshit por fatmirësisht regjia i ka vendosur me shpejtësi një logo të emisionit duke reduktuar paksa “dëmin”.

“Janë disa gjëra që një mashkull nuk mund ti shikojë” është shprehur Luke anëtari i jurisë dhe po ashtu edhe anëtari tjetër i jurisë Lionel citoi: “Janë disa gjëra që duhen bërë për biznesin”, këto të thëna me të qeshura të shumta pasi janë drejtuar për të ngritur Katy Perry.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë