Loading…
‘Kemali’ po ndahet nga gruaja
  • 13/10/2017 | 12:29

...

Burak Ozçivit apo siç e njohim ndryshe Kemali, nga seriali më i shikuar të shqiptarët “Kara Sevda” duket se ka luhatje në jetën e tij.


Së fundi po përflitet se martesa e tij ka probleme, ai është i martuar me Fahriye Evcen e cila gjithashtu gëzon profesionin e njëjtë me aktorin turk.

Sipas medieve turke ky çift po shkon drejtë ndarjes por një gjë e tillë nuk është konfirmuar akoma nga asnjëri. Flitet se problemi në mes të çiftit është ka lindur nga një rol filmik që i është ofruar Burakut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë