Loading…
Këngëtari i njohur feston ditëlindjen, publikon një fotografi kur ishte 1-vjeç
  • 12/01/2018 | 12:22

...

Zayn Malik është një nga këngëtarët më të dashur, por edhe më të famshëm e të pëlqyer të momentit. Ai sot ka ditëlindjen dhe mbush 25 vjet.


Zayn ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi nga fëmijria e tij, ku tregon kohën kur kishte 1 vjet, shkruan Indeksonline.

Sigurisht duke qenë i dashuri i supermodeles Gigi Hadid dhe një mashkull mjaftë i pashëm, ai ka marrë edhe një numër të madh urimesh nga fansat e tij të shumtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë