Loading…
Këngëtarja e njohur tallet keq me Elvana Gjatën për koncertin “live”: Pse playback o yllo?
  • 11/02/2018 | 15:10

...

Elvana Gjata ka mbajtur një koncert recital në Tiranë më 3 shkurt, me rastin e ditëlindjes së saj, ku ishin të ftuar 100 miqtë e saj më të mirë.


Ky koncert u transmetua në formën e një dokumentari mbrëmjen e kaluar në Top Channel, mirëpo këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka hedhur dyshime mbi koncertin e Elvana Gjatës duke supozuar se nuk ka kënduar live.

Teksa po e ndiqte nga shtëpia dokumentarin, Ledina ka publikuar një foto në “Instastory” ku shkruan “Pse playback o yllo”, dhe vendos një ikonë duke qeshur me lot shoqëruar me foton e koncertit të Elvanës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë