Loading…
Keni menduar se ai është i ri në moshë? S’do besoni sa vite ka Mehmet Kosova
  • 18/12/2017 | 08:56

...

Kenan Imirzalıoğlu është aktori që rrëmbeu zemra të shumë femrave, si shkak të pamjes tërheqëse që ka. Roli i tij si Mehmet Kosova në serialin e famshëm ‘Aci Hayat’ e solli shumë pranë publikut shqiptar për shkak të mbiemrit që kishte në këtë serial.


Të shumta ishin aludimet në prejardhjen e tij shqiptare por kombësia e tij është e pastër turke, përcjell ORAinfo.

Kenan në Turqi është i njohur për talentin e tij në aktrim, prandaj edhe në shumë seriale ku ai luan ka rolin kryesor.

Fama e tij është në kulm dhe aktori që duket shumë i ri, numëron plot 43 vjet. Pavarësisht numrit të madh të viteve, ai ende është ‘magnet’ për shumë vajza të reja, por që Kenan është i martuar që nga viti 2016 me aktoren Sinem Kobal.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë