Loading…
Kështu do të dukeshin politikanët kosovarë po të ishin femra
  • 26/02/2018 | 17:00

...

Aplikacioni i cili po qarkullon në rrjetin social Facebook për të parë se si do të dukej një personalitet në gjininë e kundërt, ka përfshirë edhe politikanët kosovarë.


Ramush Haradinaj, Hashim Thaçi, Behgjet Pacolli, Kadri Veseli, Isa Musatafa, Albin Kurti, Visar Ymeri, Shpend Ahmeti dhe Ramzi Lladrovci kanë qenë pjesë e këtij aplikacioni, shkruan gazetametro.net

Duket se kjo fotografi e cila po qarkullon në rrjete sociale po i përshtatet shumë fytyrave të botës politike.

Pra në fotografinë më poshtë do të shihni se si do të dukeshin këta politikanë në rast që se do të ishin femra./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë