Loading…
Kështu mund t’i balansoni gomat, vetëm për një sekond
  • 14/03/2018 | 12:39

...

Së shpejti do të u duhet që t’i ndërroni gomat e dimrit me ato të verës.


Ndërsa, nëse shkoni te vullkanizeri, kjo do të thotë se do të u duhet të harxhoni para.

E, tash e tutje do të kurseni para dhe kohë. E gjitha që ju duhet, është pak benzinë dhe një fije e shkrepses.

Në këtë mënyrë ju do të duhet t’i përdorni ato, që të mund ta bëni balansimin e gomave. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë