Loading…
Kështu shkoi për të votuar “Sahit Plisi” i Stupcave
  • 20/11/2017 | 08:29

...

Në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, që u mbajtën dje ka votuar edhe “Sahit Plisi”, roli i njohur i Vedat Bajramit të grupit humoristik “Stupcat”.

Bajrami ka publikuar një video të shkurtër në Instagram në të cilën shihet i veshur në rolin e “Sahitit” teksa shkon duke votuar me veturën e tij.

Kliko KËTU për VIDEO.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë