Loading…
Këtë baba do ta donin të gjithë: Shikoni si e shpëton foshnjën përderisa në duar ka tjetrën foshnje
  • 14/11/2017 | 22:33

...

Një video e adhurueshme shfaq një baba të guximshëm, i cili tregon aftësitë e tij mahnitëse në kujdesjen e fëmijëve të tij binjak. Babai i fëmijeve u tregua tepër i shkathët, teksa mbante njërin në krah, fëmija tjetër u rrotullua dhe po rrëzohej, por shpejtëisa e tij bëri që fëmija të mos përplasej në dysheme.


Video më poshtë ju tregon momentin dramatik, kur babai veproi me shpejtësi teksa po kujdesej për dy fëmijë që qanin pa pushim.

https://www.youtube.com/watch?v=GJp0RG3ccxY

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë