Loading…
Këtë mund ta zgjidhni vetëm nëse jeni gjeni ose mendoheni gjatë
  • 13/11/2017 | 15:30

...
Në rrjetet sociale qarkullojnë fotografi, sfida, enigma të ndryshme, të cilat është e vështirë t’i gjindet zgjidhja e një nga to është edhe kjo enigmë.

Ecuria është kjo:

Ju duhet të bëni 9 pika si në fotografinë e cila ju paraqitet më poshtë dhe me anë të vetëm 4 vijave të drejta, t’i bashkoni të gjitha pikat.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë