Loading…
Këtë nuk e keni parë, momenti kur shënon gol Mandzukic një gazetar e pëson keq |FOTO
  • 11/07/2018 | 23:02

...

Kroacia ka shokuar kombëtaren angleze me golin e Mandzukicit në pjesën e dytë të vazhdimeve kështu duke shkuar në finalen e botërorit ‘Rusi 2018’.

Ishte lojtari Mandzukic pas një asistimi me kokë të sulmuesit të Interit, Ivan Perisic në minutën e 109 të vazhdimeve që u gjet i pagabueshëm përballë portierit të Anglisë i cili shënoi me shumë lehtësi.

Por, gjatë festimit të golit një gazetar shihet në moment të sikletshëm./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë