Loading…
Këto 3 shenja të horoskopit nuk janë të formuara për lidhje të gjatë
  • 14/03/2018 | 18:33

...

Është pothuajse e qartë se secili prej nesh mund të ketë një marrëdhënie të shëndetshme dhe serioze, edhe nëse nuk është tipike për shenjat tuaja të horoskopit.


Sigurisht që çdo shenjë fsheh veçoritë që e bëjnë të thjeshtë, por kjo nuk do të thotë që ne mund ta identifikojmë plotësisht atë me horoskopin, transmeton gazetametro.net

Dashi

Njërëzitë të cilët janë të linduar në shenjën e Dashit, shpesh zbukurojnë epitetin personalitete unike, dhe ata kanë po të njejtën cilësi në marrëdhënien që ata kanë. Shpesh herë ata nuk i shohin gjërat nga prespektiva e partnerit, dhe kjo mund të qoj deri në mungesë të kompromisit, sikur se humbjen e një marrëdhënie cilësorë dhe afatgjate.

Shigjetari

Shigjetarët janë aventurierët më të mëdhenj midis shenjave horoskopike. Shpirt i lirë, rrallë i gatshëm të qëndrojë në një vend. Pa marrë parasysh se sa i mirë është partneri juaj, Shigjetari gjithmonë kërkon diçka të re. Nëse Shigjetari kërkon një marrëdhënie serioze, ai duhet të marrë parasysh sa zbavitëse mund të jetë për të eksploruar territore të reja me partnerin tuaj.

Ujori

Kjo është një shenjë tjetër horoskopike që kërkon lirinë dhe pavarësinë. Nëse ata janë në një marrëdhënie, ata shpesh kërkojnë partnerin e tyre thjesht të jenë vetëm, dhe kjo është kryesisht e papranueshme për partnerin e tyre. Ndoshta kjo do të çojë në keqkuptim, megjithatë, partneri duhet t’u japë atyre një liri të madhe të ndjehen të lirë në marrëdhënie./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë