Loading…
Këto 4 shenja tregojnë se më në fund po përjetoni dashurinë e merituar
  • 07/09/2018 | 22:20

...

Janë shumë të rralla rastet kur njerëzit janë të suksesshëm në dashuri që me personin e parë që takojnë në jetë, dhe aq më pak në kohët e sotme.


“Për të gjetur princin duhet të puthësh shumë bretkosa”-thotë një shprehje e cila në fakt nuk e ka edhe aq gabim. Por dashuria e vërtet dallon nga të tjerat dhe janë pikërisht këto katër tipare të cilat edhe pse kalon shumë kohë asnjëherë nuk zhduken.

1 – Partneri ju nxjerr në pah anën tuaj më të mirë, gjithmonë edhe pas shumë vitesh.

2 – Nuk keni as më të voglin dyshim për personin të cilin keni zgjedhur

3 – Ankthi, frika, dhe pasiguritë janë të panjohura për ju

4 – Përveç se ndiheni të dashuruar ndjeni mbi të gjitha që edhe kjo dashuri po ju kthehet pa asnjë dyshim.

 

 

 

Më të fundit
...
  • 15/11/2018 | 23:58
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë