Loading…
Këto 5 çifte të horoskopit kalojnë më së miri
  • 13/11/2017 | 19:23

...

Të gjitha shenjat e horoskopit i kanë vetitë e mira dhe  ajo të këqija, mirëpo vetëm ky kombinim i 5 çifteve shkojnë më së miri, transmeton gazetametro.net


Ujori dhe Virgjëresha

Në pamje të parë Ujori dhe Virgjëresha duken shenja shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Por mes tyre do të mund të lindë një histori e mrekullueshme dashurie. Ujori mund t’i mësoje Virgjëreshës të jetë më pak racionale, kurse nga ana tjetër Virgjëresha mund ta mësojë Ujorin të jetë më pragmatik.

Akrepi dhe Shigjetari

Edhe pse mes tyre ndonjëherë mund të ketë zënka, sërish formojnë një çift perfekt. Akrepi gjen tek Shigjetari ato që do, kurse Shigjetari mund ta zbusë karakterin e Akrepit.

Dashi dhe Luani

Këto dy shenja stimulohen dhe pëlqejnë të njëjtat gjëra. Në pamje të parë mund të duken thjesht miq, por brenda tyre do të lidhen shumë fort me njëri-tjetrin. Arrijnë  të kenë edhe një intimitet fantastik së bashku.

Gaforrja dhe Peshqit

Kanë shumë pika të përbashkëta, si romanticitetin dhe ndjeshmërinë e lartë. Nëse Peshqit janë shumë introvertë, me Gaforren xheloze dhe të dashur krijojnë çiftin ideal. Intensiteti që lidh këto dy shenja është i plotë.

Demi dhe Binjakët

Mes këtyre shenjave mund të ketë një histori dashurie si në përralla. Kanë shumë gjëra të përbashkëta. Adhurojnë perfeksionin në çdo gjë dhe punojnë së bashku për ta arritur atë. Nëse Binjakët janë të rezervuar, Demi preferon të eksperimentojë emocionet e tij dhe në këtë mënyrë arrihet ekuilibri ideal./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë