Loading…
Këto 7 fotografi duhet t’i shikoni disa herë për t’i kuptuar
  • 06/11/2017 | 10:42

...

Fotografi shumë interesante dhe qesharake Me të gjithë teknologjinë e sotme, kapja e momenteve interesante nuk është e vështirë.


Tashmë secili nga ne ka një telefon me kamerë, që e bën të mundur realizimin e fotografive, madje edhe të atyre interesante. Nuk ështët e thënë që të jeni profesionist për të realizuar foto qesharake, por mjafton të ”shënoni” në çastin e duhur.

Ndonjëherë kapja në momentin e duhur, e ndonjëherë edhe kombinimi i fotografive të bëra me disa të tjera, i bën ato edhe më qesharake.

Të tilla janë edhe këto fotografi, të cilat për t’i kuptuar nuk mjafton t’i shikoni vetëm një herë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë