Loading…
Këto janë arsyet pse duhet të dashuroni një person të shenjës së luanit
  • 22/02/2018 | 20:06

...

Personat që i përkasin shenjës së luanit, janë të njohur për mënyrën e të jetuarit të jetës, plot me gjëra me vlerë.


Ja disa arsye pse është mirë të dashurosh një luan:

Shikojnë anën më pozitive

Ata nuk i pëlqejnë dramat

Ka nevojë për vëmendje

Një luan dëshiron të adhurohet nga të tjerët dhe të jetë shembull i mirë

Dëshiron të japë dhe të marrë

Nëse ju e ndihmoni një luan për një problem, ai do bëhët copash vetëm t’ju ndihmojë

Ju sjell argëtim dhe atmosferë pozitive në një lidhje

Shenja e luanit priret drejt kënaqësive që ofron jeta.

Është besnik

Një luan, në shumicën e rasteve, është shumë besnik ndaj njerëzve që bëjnë pjesë në jetën e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë