Loading…
Këto ju ndodhin nëse udhëtonin me autobus
  • 14/11/2017 | 22:11

...

Të udhëtosh me mjete publike sigurisht që do të shohësh gjithçka, dhe disa po aq qesharake sa mund të jenë, për dike janë shuë dëshpëruese.


Të ulesh me një njeri që e ka zakon të flejë në krahun tëndë, apo të një nënë që  e ndërron një fëmijë në të, sigurisht që është e pakëndshme, shkruan Gazeta Metro

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të tilla:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë