Loading…
Këtu mund ta ndiqni LIVE prezantimin e iPhone 8 (Video)
  • 12/09/2017 | 19:28

...

Gjiganti teknologjik Apple është duke bërë lansimin e iPhone 8, ngjarje e cila ka marrë vëmendje të madhe në mbarë botën.


Përveç Iphone 8, Apple do të lansojë edhe Iphone 8 plus dhe modelin e veçantë Iphone X, shkruan Gazeta Metro.

iPhone kanë një histori të bujshme. Ata pushtuan duart e të ‘dashuruarve’ pas teknologjisë me modelin Iphone 3, ku shënoi edhe rekorde në shitje

Mund ta ndiqni këtu LIVE këtë moment:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë