Loading…
Kida dhe Fero publikojnë këngën ‘Harroj’
  • 11/10/2017 | 20:02

...

Fero dhe këngëtarja Kida kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.


“Harroj” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Fero.

Ana vizuele e këtij projekti i është besuar produksionit “FilmNation”.

Kida është ajo, e cila edhe këtë herë rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj atraktive në klip.

“Harroj” pritet të jetë suksesi i radhës për dyshen, të cilët janë tashmë emra të afirmuar të labelit “ON Records”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë