Loading…
Kida po vjen me surprizë (Foto)
  • 10/01/2017 | 22:20

...

E dashura e publikut, Kida, po vjen me këngë të re.


Ajo këtë gjë e ka konfirmuar vet përmes një foto të hedhur në Insta Story ku ka shkruar “Soon Soon” në gjuhën angleze që do të thotë ‘së shpejti së shpejti’. Pritet të shihet se çfarë projekti ka gati Orhidea Latifi.

Kida detaje të tjera nuk ka zbuluar dhe gjithçka pritet të kuptohet javëve në vazhdim.

15942042_2207205149504974_588142672_n

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë