Loading…
Kjo është aktorja shqiptare që nuk heziton të luajë në filma erotikë
  • 10/10/2017 | 16:10

...

Nuk kemi dëgjuar shpesh nga aktorët shqiptarë të shprehin gatishmëri që të luajnë në filma provokativë dhe erotikë.


Është aktorja Enxhi Cuku e cila u bë e njohur për të gjithë me pjesëmarrjen në filmin “Femrat”, ku ajo luajti përkrah aktorit Ermal Mamaqi.

Tash ajo është bërë protagoniste në projektin e parë kinematografik horror shqiptar, “Bloodlands”.

Në emisionin “Lart e poshtë” ajo ka treguar se nuk do të refuzonte nj pjesëmarrje në filmat erotikë.
Sipas saj ajo nuk e sheh arsye që të refuzojë ndonjë rol vetëm për shkak të skenave provokative.

“Nuk ka kuptim të heq dorë nga një film apo regjisor i njohur vetëm për këtë fakt për më tepër që unë kam edhe mbështetjen e plotë të familjes dhe partnerit në rrugën që kam nisur”, deklaroi aktorja.

Enxhi konsiderohet si një prej aktoreve më seksi shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë