Loading…
Kjo është arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbingarkohet rimorkioja e traktorit (Video)
  • 14/06/2017 | 23:48

...

Ky është një moment bizar kur shoferi i një traktori mundohet të manovroj me timon dhe t’i zbres rrotat në tokë, për shkak të peshës së madhe që e kishte ngarkuar në rimorkio dhe që ia kishte marrë anën traktorit.


Kjo ngjarje është filmuar në Chomu të Indisë, ku të gjithë kalimtarët e rastit u habitën me shkathtësitë e shoferit të traktorit i cili përkundër peshës së madhe që e kishte në rimorkio, arrin ta stabilizojë traktorin dhe ta vozis me dy rrota, transmeton Telegrafi.

Në një moment dukej se gjithçka që ishte ngarkuar në rimorkio do të shembej, por zhdërvjelltësia e shoferit i la të gjithë me gojëhapur duke vazhduar rrugën pa rrezikuar askënd.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë