Loading…
Kjo është befasia që Oriola Marashi morri nga një mashkull anonim
  • 08/11/2018 | 18:04

...

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu dhe për fotot e nxehta që publikon, me të cilat shumë meshkuj i ka bërë që të flasin me vete.


Shumë prej tyre lënë kokën pas saj dhe njëri prej tyre i ka bërë një suprizë që çdo vajzë do ta dëshironte.

Ditën e djeshmë në Instastoryn e saj modelja ka publikuar një video ku tregoi se kishte marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq të cilët formonin një zemër të madhe.

“Faleminderit kujdo që e dërgoi këtë’ shkruan për buqetën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë