Loading…
Kjo është infermierja më seksi në botë
  • 11/10/2017 | 18:49

...

Një 31-vjeçare nga Florida e SHBA-ve e cilësuar si infermierja më seksi në botë, shprehet se çdokush mund të arrijë linjat e saj.


Ajo është Lauren Drain dhe sipas saj çdo femër mund të ketë format e saja nëse i nënshtrohet dietës së duhur dhe regjimit të palestrës.

Ajo ka nisur karrierën e saj për infermieri që në moshën 16 vjeçe, e tashmë është e regjistruar si infermieri për kardiologji prej 8 vitesh, por më shumë se sa nga puna që bën atë e njohin për fotot që publikon në Instagram, ku ndiqet nga 3,6 milionë njerëz.

Pavarësisht trupit të saj që shumë modele do ta kishin zili, Lauren Drain, nuk e ka problem që t’i bëjë “duart pis” kur vjen puna për të bërë punën e saj.

You guys are amazing and so supportive of me, thank you and good night ?? early TBT pic ????
More pics on @LaurenDrainFitness

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë