Loading…
Kjo është komuna që ka votuar më së paku deri më tani
  • 22/10/2017 | 13:04

...

Dikur ishte një nga komunat me dalje me të lart në zgjedhje, por sot dalja e votuesve atje është mjaft e ulët.


Sipas rezultateve të KQZ-së, Komuna e Skenderajt ka daljen me të ulët të qytetarëve për të votuar deri tani.

Deri tani nga mbi 54 mijë qytetarë me të drejt vote, kanë votuar vëtëm mbi 3 mijë votues apo 6 përqind.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë