Loading…
Kjo është shoferja e Kadri Veselit
  • 21/11/2017 | 23:19

...

Shikoni si duket bashkëshortja e Veselit kur e nget veturën Në paraqitjet publike me bashkëshorten, krye parlamentari Kadri Veseli tregohet çdo herë i kujdesshëm duke e mbajtur pranë Violeta Veselin.


Zonja Veseli e cila është një damë me stil dhe elegante, ka bërë që të jetë njëra ndër bashkëshortet më të përfolura të politikanëve si në publik ashtu edhe në mediat rozë.

Përveç kësaj, duket se bashkëshortja e të parit të Kuvendit është edhe shofere e mirë. Në një fotografi të mëparshme shihet se si ajo e vozitë makinën përderisa në ulësen e parë është bashkëshorti i saj.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë