Loading…
Kjo është shtëpia më e shtrenjtë në San Francisco, kushton 28 milionë dollarë
  • 11/01/2018 | 15:07

...

A e keni imagjinuar ndonjëherë si duket shtëpia më e shtrenjtë në një prej qyteteve më të mëdha të Shteteve të Bashkuara të Amerikës? Sipas Business Insider, kjo vilë e ndërtuar më 1901 është më e shtrenjta në San Francisco dhe është vënë në shitje për 28 milionë dollarë (rreth 24 milionë euro), transmeton Gazeta Metro.

Shtëpia shumë e bukur me 3 kate ishte ndërtuar një shekull më herët për një biznesmen që merrej me peshkim. Shihni fotografitë më poshtë për t’u mahnitur me bukurinë e ndërtesës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë