Loading…
Kjo është vetura superluksoze e Era Istrefit, e prezanton vetë ajo (Foto)
  • 12/09/2017 | 14:19

...

Këngëtarja kosovare me famë botërorë Era Istrefi ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me foto ‘hot’ nga pushimet që ka bërë.


Këto ditë, Era kishte udhëtuar në Los Angjelos për të xhiruar klipin e këngës më të re të cilën e sjell në bashkëpunim me reperin French Montana.

Por së fundi, ajo ka postuar një video në profilin e saj në Snapchat në të cilën prezantoi veturën e saj të re, që është e tipit ‘Ferrari’./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë