Loading…
Kjo foshnje e mrekullueshme arriti të binte në gjumë gjatë shpëtimit nga uragani
  • 13/09/2017 | 16:52

...

Uragani Harvey la prapa shkatërrime dhe njerëz të pastrehë në përmbytjen historike në Houston dhe pjesë të tjera të Teksasit në SHBA. Mirëpo, kjo fotografi shumë shpejt u bë simboli i kësaj stuhie. Fëmija 13 muajsh ka fjetur në kraharorin e nënës në mesin e gjithë asaj fatkeqësie, përcjell Gazeta Metro.


E mbështjellur në një batanije foshnja e bën një gjumë të qetë në krahët e nënës, derisa uragani vazhdon të shkatërrojë gjithçka rreth tyre.

Gruaja dhe fëmija u shpëtuan nga shtëpia e tyre që po përmbysej.

Babai i foshnjës thotë se foshnja ndjehej krejtësisht i qetë që të bënte gjumin në ato momente për shkak se e dinte që është i sigurt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë