Loading…
Kjo fotografi e ‘djallit’ ka pushtuar Facebookun (Foto)
  • 04/01/2017 | 09:21

...

Një fotografi ka pushtuar rrjetin social Facebook, ajo shfaq “djallin”. Këtë pamje e ka publikuar Richard Christianson dhe ajo u shpërnda më shumë se 60,000 herë.


Ajo tregon një krijesë të madhe, të zezë e më krahë, dhe me gjemba në kokë.

“Djalli” duket më i lartë se shtëpia që shihet afër tij, shkruan gazetametro.net

demon-1

Christianson, të cilit lokacioni i Facebookut i tregon se foton e ka postuar nga Feniksi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, me mbishkrimi mbi të: Çka në djall ju shihni në këtë fotografi, seriozisht?

Shumë njerëz kanë komentuar këtë fotografi, disa e quanin krijesën “engjëll” e disa “djall”.

Çfarë shihni ju në këtë fotografi? /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë