Loading…
Kjo grua ka vendosur ta provojë çka ndodh nëse hidhni Coca-Cola në tualet
  • 11/10/2017 | 21:07

...

Shumë njerëzve u pëlqen tej mase Coca-Cola. Mirëpo, kjo grua ka vendosur që ta përdorë këtë pije për diçka tjetër. Pastrimi i tualetit me Coca-Cola është diçka që funksionon shumë mirë, sado që ju tingëllon e çuditshme, përcjell Gazeta Metro.


Për shkak të natyrës acidike, Coca-Cola mund të përdoret për pastrimin e tualeteve.

Pasi kjo video është publikuar në rrjete sociale, shumë njerëz kanë pohuar se do ta bëjnë të njëjtën gjë, sidomos duke pasur parasysh që si mundësi është dukshëm më e lirë se preparatet për pastrimin e tualeteve. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë