Loading…
Kjo pamje e ka çmendur internetin: Askush s’mund ta gjejë qenin (FOTO)
  • 11/08/2017 | 22:38

...

“Fshehurazi” momentalisht është loja më e popullarizuar në rrejte sociale. Ndërsa, sot ne do të ju paraqesim atë e cila është bërë spontanisht pjesë e kësaj loje.


Ndoshta ky nuk ka qenë qëllimi i autori, por tani kjo fotografi po qarkullon në internet duke e marrë vëmendjen e shumë njerëzve, duke i shtyrë ata ta gjejnë qenin në kuzhinë, transmeton gazetametro.net

Shumica mendojnë që nuk ka qenë në këtë fotografi, mirë po nëse shikoni me vëmendje do ta gjeni në tepihun e zi./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë