Loading…
Kjo pulë do ju bëjë të “vdisni” së qeshuri (Video)
  • 07/09/2017 | 18:15

...

Pulat janë shpezë shtëpiake, nga të cilat njeriu që i mban ka shumë përfitime, duke filluar nga mishi, vezët dhe shumimi i tyre i shpejt dhe i lehtë që është.


E në një video që po qarkullon nëpër internet, shihet një pulë e cila është duke ngrënë bukë, por në sfond dëgjohen ca çuna që nuk i ndalin të qeshurat.

Duket se pula është fokusuar të hajë sa më shumë bukë, dhe në video shihen feta buke të prera ku vetëm pjesa e kores së bukës është ndërsa pjesën e brendshme duket se ia kanë hequr me qëllim që të bëjnë këtë video “qesharake” shkruan “Kosovarja”.

Videon e kanë titulluar “Pula budallaqe”, ku asaj i hyjnë të dyja pjesët e bukës në qafë. Duke e parë videon do ta kuptoni pse ata qeshin aq shumë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë