Loading…
Kjo video do t’ju bëj të qeshni më lot: Nuk e lë të qetë shokun në asnjë moment
  • 07/12/2017 | 21:07

...

Njerëz të ndryshëm kanë fobi të ndryshme të cilat i bëjnë ata të reagojnë në mënyrat nga më të çuditshme dhe qesharake.


Një nga këta është dhe djali në video i cili ka fobi gjarpërinjtë. Reagimet e tij do t’ju shkrijnë së qeshuri, transmeton gazetametro.net

Duket se miku ai ka mësuar fobinë aq mirë sa që në asnjë moment nuk po e lë të qetë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë