Loading…
Kjo video i ka emocionuar 50 milionë njerëz, shikojeni përse
  • 07/01/2018 | 20:46

...

Vajzat po shikonin film atë natë, dhe papritmas u ngritën dhe vendosën të u trgojnë të gjithëve se sa e donë njëra tjetrën, ka thënë nëna e tyre, Betani.

Nënë e katërnjakeve nga Kandaja e postoi në Facebook videon, e cila u shikua më shumë se 51 milionë herë.

“Kjo është e mrekullueshme. Sa bukur të shohësh duke pritur me durim të përqafojnë njëra tjetrën duke i rrahur shpinën”, ka komentuar një përdoruese e rrjetit social.

“Nuk mund të jetë më ëmbël se kështu”, ka thënë një komentuese tjetër.

“Kjo video bën që zemra të më këndojë”, u shpreh një tjetër. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë