Loading…
KQZ, Prokuroria dhe Policia prezantojnë planin për ditën e zgjedhjeve
  • 19/10/2017 | 08:05

...

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni dhe kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, do të mbajnë konferencë të përbashkët.


Konferenca do të mbahët në selinë e KQZ-së në ora 11:00.

Duke qenë se edhe tre ditë na ndajnë nga dita e zgjedhjeve të 22 tetor, këto institucione do të prezantojnë planet e tyre për mbarëvajtjen e zgjedhjeve në mënyrë të qetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë