Loading…
Kreativiteti i njerëzve të ‘çmendur’ (Foto)
  • 05/01/2017 | 11:36

...

Jeni ose jo, fans i qimeve të meshkujve në gjoks, është e vështirë të mos qeshësh me disa prej imazheve që disa kanë krijuar me to.


Një set fotografish që qarkullojnë në internet padyshim që janë më mahnitëset.

Shumicës prej tyre nuk u mungon fantazia, duke projektuar në gjokset e tyre imazhe të ndryshme nga macet tek logoja e Supermanit.

1483575382_9

1483575389_10

1483575402_12

1483575408_13

1483575425_15

1483575451_18

1483575305_1 1483575317_2 1483575324_3 1483575346_5 1483575354_6 1483575367_8

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë