Loading…
Kritika e Xuxit për LGBTI dhe presidentin Thaçi
  • 12/10/2017 | 13:52

...

Kantauroti Naim Bunjaku, i njohur si Xuxi, tash anëtar i AAK-së,  ka reaguar në lidhje me LGBTI paradën të organizuar më 10 tetor në Prishtinë.


Përmes rrjetit social Facebook, Xuxi kritikon ashpër “Paradën e Krenarisë”, teksa ka vërejtje edhe për presidentin Thaçit.

Ai me theks të veçantë ka kritikuar ata që dolën në paradë, por sipas tij, nuk e dinin as domethënien e saj, shkruan Gazeta Metro.

Reagimi i plotë i tij:

LGBT dje u mblodhen ne sheshin e shenjte te Skenderbeut

Per te promovuar vlera Europiane!?

Ajo qe me pengoj me shume jane ata te cilet kan dal qe ti perkrahin e qe nuk e din as cka do te thote LGBT!!!

Mo Zot ma keq ! Deri sa paria jone Presidernti H.TH ishte i rreshtuar bashke me ta!,Ne Beograd Erdogani ateron me 185 biznismene per te investuar miliarda euro!

Kurse tek ne investojne Xhamija dhe ju shitet KEDSi,Aeroporti etj dhe perfitime nga to nuk ka asnje nga qytetaret!

Veq perpara Politikan muleni ne party te LGBTse!!!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë