Loading…
Kryeministri i dhuron një puthje Diellza Kolgecit në prani të bashkëshortes
  • 06/12/2017 | 10:29

...

Pak ditë më parë u mbajt “Ballo Shqiptare 3”, një mbrëmje plot muzikë dhe tradita shqiptare, transmeton gazetametro.net.


Në mbrëmjen e mbajtur në “Swiss Diamond” nuk munguan shumë prej fytyrave të njohura publike nga fusha të ndryshme si ajo e artit, politikës, etj.

Në këtë event nuk munguan as kryeministri i vendit me bashkëshorten e tij.

Në një foto të bërë nga ky event, Kryeministri si përshëndetje puth në faqe organizatoren e këtij eventi, Diellza Kolgeci. Kjo ka ndodhur në momentin kur të ftuarit po hynin në sallë.

Organizatoret e kësaj balloje, Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada u duken mjaft bukur dhe elegante në këtë mbrëmje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë