Loading…
Kryeministri ia blen dhuratën e njëjtë Anitës për Shën Valentin si para një viti
  • 14/02/2018 | 12:41

...

Në këtë ditë të shënuar për të dashuruarit siç është Shën Valentini, edhe politikanët e njohur shqiptarë shfrytëzojnë këtë ditë për t’i dhënë mesazhe dashurie, bashkëshorteve të tyre, transmeton Gazeta Metro.


I tillë është edhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj që i ka bërë një surprizë mjaft të bukur bashkëshortes së tij, Anita.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Anita ka treguar buqetën e madhe më trëndafila të kuq që Ramushi i ka dhuruar në këtë ditë.

Ndërkohë, Haradinaj këtë dhuratë ia bëri edhe vitin e kaluar bashkëshortes së tij./Gazetametro.net

14 SHKURT, 2018

14 SHKURT, 2017

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë