Loading…
Kthehet nga ushtria dhe dëshiron ta befasojë nënën, reagimi i saj të prekë zemrën
  • 10/10/2017 | 19:23

...

Dashuria e nënës për fëmijët është e pakufishme dhe e pazëvendësueshme. Nënat janë të gjendje të bëjnë gjithçka për t’i parë fëmijët e tyre të lumtur, por edhe anasjelltas, edhe fëmijët bëjnë gjithçka për to.


Në videon më poshtë shihet një grua e cila kur e sheh djalin e saj pas dy vitesh që ka qenë në ushtri, nga emocionet fillon të vrapojë në drejtim të kundërtë dhe jo drejt djalit të saj, dhe e gjithë kjo nga emocionet transmeton gazetametro.net

Në video dëgjohet mamaja e përlotur, e cila thotë se kishte dy vite pa e takuar djalin e saj.

Për më shumë ndiqeni vetë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=ohWtnYh8Ddw

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë