Loading…
Kundërshtoi zyrtarët, gjobë dhe pezullim për Igli Taren
  • 15/12/2017 | 14:11

...

Igli Tare, u bë sërish protagonist këtë javë në Itali, kur në pushimin ndërmjet pjesëve, zbriti në tunelin e stadiumit Olimpico, dhe u kap me zyrtarët e ndeshjes Lacio-Torino, pas kartonit të kuq që arbitri i ndeshjes dha për Çiro Imobilen.


Drejtori shqiptar shprehu pakënaqësitë për drejtimin e ndeshjes, por tashmë komisioni i disiplinës pranë federatës italiane të futbollit, e ka dënuar me 5000 euro gjobë për këto veprime, si dhe 1 javë pezullim.

Myslimanja kërkon azil në Zvicër, luajti futboll me djem, pa shami në kokë

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë