Loading…
Kur fati nuk është në anën tënde
  • 16/06/2017 | 13:25

...

Jo gjithmonë gjërat shkojnë siç i presim. Nganjëherë ndodh e papritura, e jo pak herë kjo paraqet edhe rrezik për jetën e personave të përfshirë në ngjarje interesante.


Më poshtë mund të ndqini një video, me disa përmbledhje momentesh të caktuara shumë interesante edhe pse disa nga to shumë të rrezikshme, transmeton Gazeta Metro
Për të qeshur e për t’i ndjerë me ta, ju ftojmë ta ndiqni videon:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë