Loading…
Kur fëmija del në televizion në kohën e gjumit: Shikuesit nuk e prisnin këtë (Video)
  • 24/08/2017 | 22:33

...

Vajza Iris Vronka me nënën dhe vëllain e saj ka qenë e ftuar në një emision në ITV News të Britanisë së Madhe, por nuk ka mundur të ulet dhe të rrijë qetë, përderisa nëna është përgjigjur në pyetjet e moderatorit.  


Nëna e saj Lucy në emision ka folur për alergjinë e qumështit që e kanë pasur fëmijët e saj. Gjatë bisedës, vajza e vogël u ngrit nga karrigia dhe filloi të ecë rreth tavolinës së gazetarit.

Udhëheqësi menjëherë i paralajmëroi shikuesit se vajzës iu ishte lejuar ”të bëjë çfarëdo që të dojë”.

Vogëlushja është shëtitur rreth tavolinës, ka luajtur dhe kërcyer, përderisa nëna dhe vëllai i saj kanë folur për alergjinë e qumështit dhe nuk kanë lejuar që vajza t’ju pengojë gjatë bisedës.

Kulmi ka qenë kur ajo ka hipur mbi tryezë, por në ato momente biseda ishte gati në fund.

“Ne patëm një pasdite shumë emocionuese, dhe në atë kohë ne kemi qenë të ftuar në televizion ajo zakonisht fle. Unë mund të mbajë atë në prehrin tim por ajo do të fillonte të bërtiste dhe të bënte rrëmujë aty, kështu që e lëshova të bëj çfarë të dojë “, tha nëna e vajzës që shpejt u bë hit në internet./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=AU6RV6lXzvI

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë