Loading…
Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj, s’kishin si të reagonin ndryshe
  • 11/02/2018 | 10:03

...

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.


E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.

Një element tjetër që e bën Luanën të jetë pjesë e shkrimeve e diskutimeve janë edhe operacionet e saj plastike të cilat tashmë janë të dukshme, por që ajo vazhdon edhe më tutje t’i mohoi.

Çdo javë ajo vazhdon të duket me një pamje tejet atraktive, e tillë u duk edhe në puntatën e fundit të emisionit ‘Shiko Kush Luan”.

E në njërën nga fotografitë ajo shihet në mes të dy mysafirve meshkuj të cilët bëjnë reagime të ndryshme dhe mimika në fytyrë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë